Снігоочисна машина MSR-200

Снігоочисні машини

Снігоочисна машина MSR-200 призначена для розчищення твердих покрить від великих мас ущільненого снігу, видалення сніжних валів з навантаженням снігу в транспортні засоби.

Снігоочисна машина приєднується до трактора за задню трьохточкову навіску трактора НУ-2 та приводиться в дію від валу відбору потужності. При наявності навіски та переднього валу відбора потужності (ПВОМ-2) є можливість приєднання снігоуборочної машини спереду трактора.

На відміну від плужних – шнеко-роторна снігоочисна машина має активний робочий орган, за допомогою якого вирізує сніг із загального масиву і відкидає його убік на велику відстань. Завдяки використанню рукава є можливість використання снігоочисної машини в міських умовах. Система «відкритого» прибирання дозволяє прибирати сніг різної щільності: від сніжної «каші» до змерзлого, висотою сніжного валу до 0,7 м.

 

Снігоочисна машина

Корпус снігоочисної машини являє собою зварну конструкцію, яка утворює робочий простір для розташованого в ньому робочого органу –   шнека 6. В нижній частині корпуса встановлено два ножі, для зменшення зносу корпуса машини. Також корпус забезпечений двома опорними полозами для запобігання його ударів об тверде покриття дороги та зносу ножів.

Технічні характеристики 

ВирібMSR-200(задній шнекоротор)
Вага, кг700
Агрегатування тракторівМТЗ-80, МТЗ-82, Т-40, ЛТЗ-50, ЛТЗ-55, ЮМЗ
Продуктивність, за 1 год/т.80±5
Максимальна щільність прибраного снігового покриву, г/см³0,5
Ширина смуги, що очищується за один прохід, мм2000
Дальність відкидання снігу, мдо 20
Максимальна висота прибраного снігового покриву , мм700
Робоча швидкість, км/год0,6 -4,5
Клас тяги трактора, кН14
Привід робочого органумеханічний
Габаритні розміри, мм2300*1890*4500

Зберегти