Подр. відходів деревини PL-120e - якісні агрегати власного виробництва

Деревообробні агрегати (подрібнювачі, подрібнювачі відходів деревени, колуни) власного виробництва від виробника

Подр. відходів деревини PL-120e - якісні агрегати власного виробництваДеревообробні агрегати — це спеціальні інструменти, призначені для розпилювання, стругання, шліфування, точіння та інших операцій з деревиною, пов’язаних з наданням їй потрібних розмірів, виду і форми. Деревообробні агрегати в свою чергу діляться на подрібнювачі та колуни. Для більш ясного розуміння, давайте розглянемо окремо кожну з них.

Подрібнювачі деревини — це машини подрібнюючі призначені для подрібнення дерева до дуже малого розміру, зазвичай не більше 12 … 20 мкм. Всі подрібнюючі розділені на наступні групи: дискові, багатовалові, молоткові, штифтові, кулькові і комбіновані подрібнювачі.

Сфери застосування подрібнювачів деревини:
— виробництво різних деревних плит (включаючи виготовлення ДВП, ДСП, МДФ);
— целюлозно-паперове виробництво;
— синтез біопалива;
— лісовпорядкування, природокористування;
— діяльність муніципальних служб.

Якість, надійність, безпека — найважливіші критерії, на які вам слід звертати увагу при виборі обладнання для подрібнення деревини.

Якщо ви хочете купити подрібнювач для дерева, то вам потрібно, врахувати, що вони можуть бути, як стаціонарними, так і мобільними. При цьому стаціонарна дробарка часто є більш ефективною, а мобільна — значно зручніша і має ряд свої беззаперечних переваг. Використовується стаціонарна дробарка тоді, коли транспортування сировини економічно виправдана.

Серед усіх видів дробарок для дерева особливе місце займає колун, в якій молотки, прикріплені до ротора, подрібнюють вихідний матеріал, доводячи його до потрібного розміру. Сам розмір, до якого подрібнюється матеріал, можна встановлювати в процесі переробки деревини. Сучасні види дробарок дозволяють змінювати налаштування, регулюючи частоту і кількість ударів, а також інші характеристики процесу.

Якщо вам потрібно купити дробарку для дерева, яка може працювати з сирим матеріалом
Колун KG-1000 - агрегати для обробки деревини власного виробництва
Гідроколун деревини призначений для зручного і ефективного розколювання деревини (дров, колод, полін) на 2 або 4 частини.

Основною сферою застосування колунів є лісове та фермерське господарство, промисловість.

logoОсновними критеріями у виборі колуна є якість сталі і конструкції колуна, а також живлення данного агрегату: електиричне, бензинове чи від гідросистеми трактора.
Головне на що необхідно звернути увагу при виборі агрегату це якість продукції та досвід виробника.

Компанія ЗахідАгроСервіс Плюс гарантує вам якість товарів власного виробництва а также продукцію яку вона представляе на ринку і доступність цін.

Якщо у вас виникли будь-які питання з приводу деревообробних агрегатів, фахівці нашої компанії завжди раді допомогти вам у виборі!